Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

SKRZYNKI ZAUFANIA

Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu
W naszej szkole funkcjonuje anonimowa skrzynka na sygnały.
Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, Tobie lub komuś dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, możesz to opisać i wrzucić do „SKRZYNKI ZAUFANIA” (znajdziesz ją na parterze szkoły).
Pamiętaj, że:
1.    Możesz pisać w każdej sprawie – jesteś dla nas Ważny!
2.    Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie dostaniemy jesteśmy w stanie zareagować, liczy się dla nas przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.
3.    Każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją.
4.    Aby ułatwić nam udzielenie należytej pomocy, podaj tyle danych, ile możesz.

W trosce o bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne naszych uczniów podejmujemy w szkole szereg działań wychowawczych i profilaktycznych. W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPB.5012.25.2019.ARB z dnia 14 maja 2019r. oraz na podstawie art. 51 ust. 1 pkt 1 i w związku z art. 60 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2018r. poz. 996, z zm.), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy „anonimową skrzynkę na sygnały – SKRZYNKĘ ZAUFANIA” (znajduje się na parterze szkoły).
Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa na następujących stronach internetowych:
https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/bezpieczna-szkola-zagrozenia-i-zalecane-dzialania-profilaktyczne-w-zakresie-bezpieczenstwa-fizycznego-i-cyfrowego-uczniow/